Aplikacje webowe, mobilne, e-commerce. Badania, projektowanie graficzne i UX, programowanie. To i pewnie jeszcze więcej znajdziecie na naszym blogu. Tak, w 2020 roku otwieramy blog i, ba, jeszcze się tym chwalimy!

Brzmi może śmiesznie, bo większość firm IT ma swoje blogi od wielu lat. Co więcej, część z nich z różnych przyczyn zdążyła je już pozamykać. “Po co więc to robicie?” – zapytasz. Przyczyn jest kilka, ale w skrócie, czujemy, że mamy sporo do opowiedzenia o rynku, projektach, metodach i narzędziach, których używamy na co dzień. Ostatni rok to znaczący wzrost liczby osób w naszej Grupie (jest nas niemal 30-tka!), więc rąk i umysłów nie braknie. A to, jak wie każdy, kto porwał się na prowadzenie bloga, jest najczęstszym problemem niepowodzenia takich przedsięwzięć. Czujemy, że to dobry czas, by podzielić się naszą wiedzą i ponad 14-letnim doświadczeniem.

Kim jesteśmy? My, to Grupa Autentika, czyli 3 marki zajmujące się tworzeniem oprogramowania:

Zasadniczo, mamy więc kompetencje w produkcji niemal wszystkiego, co może działać w przeglądarce lub natywnie na telefonie.

Bez lania wody

Będziemy pisać szczerze, starając się w każdym poście dawać konkretną wartość czytelnikowi. Od liczby odwiedzin bardziej interesuje nas Twoja opinia, więc postawimy na “mięso”.

A pisać zamierzamy o wszystkim na czym się znamy i za co cenią nas nasi klienci. Inspiracje i tematy wpisów będą pochodziły wprost z naszych projektantów i od deweloperów, co powinno zagwarantować poziom i świeżość treści.

Zresztą, zerknij na pierwsze materiały i sam oceń:

PS Daje radę? Tam niżej możesz zapisać się na nasz newsletter. Spokojnie, nie spamujemy.

PS 2 Gdybyś chciał poznać naszą opinię na jakiś temat, napisz na michal.samojlik@autentika.pl i postaramy się o tym napisać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *